» » Węzeł Teleinformatyczny w ZST

Węzeł Teleinformatyczny w ZST

wpis w: Aktualności | 0

Kolejny sukces ZST w pozyskiwaniu najnowocześniejszych rozwiązań TI.

Z komunikatu przedstawionego na portalu defence24 (https://www.defence24.pl/wojsko-kupilo-wezly-teleinformatyczne) dowiadujemy się, co następuje:

„Inspektorat Uzbrojenia poinformował o podpisaniu umowy na dostawę Węzłów Teleinformatycznych (WTI). …Umowa przewiduje też wyposażenie sal laboratoryjnych Instytutu Telekomunikacji Wydziału Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej w dwa zestawy urządzeń szkolno-treningowych WTI.”

W tym miejscu chciałbym podziękować pracownikom ZST, którzy brali udział w negocjacjach zmierzających do pozyskania wymienionych zestawów urządzeń szkolno-treningowych WTI dla ZST.

Po zainstalowaniu rzeczonych zestawów nasze laboratoria należeć będą do jednych z najlepiej wyposażonych laboratoriów dedykowanych dla potrzeb szkolenia podchorążych i uczestników kursów wojskowych, a oferta dydaktyczna wzbogacona zostanie o atrakcyjne zajęcia prowadzone na najnowocześniejszym sprzęcie TI.

(Fot.: TELDAT)