» » Riverbed Modeler (OPNET) Wireless Suite

Riverbed Modeler (OPNET) Wireless Suite

Początek roku zaowocował realizacją kolejnego przedsięwzięcia związanego z zakupem licencji i wsparcia na oprogramowanie Riverbed Modeler (OPNET) v. 18.7.1 Wireless Suite.

Dzięki staraniom prof. G. Różańskiego oraz przy wsparciu finansowym ze środków PBS jak i Wydziałowych pozyskane zostało tak istotne z punktu widzenia kształcenia i rozwoju studentów i pracowników Wydziału Elektroniki oprogramowanie do symulacji i analizy zjawisk telekomunikacyjnych i teleinformatycznych.

Oprogramowanie dostępne jest na serwerze uruchomionym w ramach zasobów Centralnej Platformy Informatycznej Wsparcia Badań Naukowych WAT.PL funkcjonującej w pomieszczeniu nr 14/47.

Wszystkim zaangażowanym w realizację przedsięwzięcia, w tym zwłaszcza prof. Różańskiemu, gratuluję i składam podziękowania.